شب قدر

من شک دارم
به اینکه باشی
به اینکه توی شبهای احیا صدامو شنیده باشی
توی این شبها دعا کردم
برای همه ...
برای مامان برای خودم برای امیر برای یلدا و سایه ...
سایه دانشگاه قبول شد یه رشته ی خوب الان هم تهرانه
یلدا هم یه جورایی با درس وکار کنار می آد
منم واسه آینده ام برنامه ریزی می کنم
مامان هم گاهی نگرانه ، نگران من
بهش میگم جای نگرانی نیست باورمی کنه
همه چیز روبه راهه قلب 
با این حال از خدا می پرسم : خدایا به تو چی می رسه از شکست من ؟
جواب ؟ سکوته
دعا می کنم مثل همیشه
خدایا این آرامش را ازما نگیر
خدایا آرامش رو از هیچ کس نگیر

من شک دارم به اینکه باشی
به اینکه توی شبهای احیا صدامو شنیده باشی
ببخشید ببخشید واقعا ببخشیدزبان

/ 4 نظر / 2 بازدید
مهدی عزیزی

سلام. شک نکن. حتما شنیده. در زدن بعضی از حرفها هم دقت کن زیرا ممکن است شما را به مرز کفر بکشاند. به نظرم این القائات از شیطان باشد. پناه میبریم از شیطان رجیم به خداوند رحیم.

سحر

سلام و صد سلام به روي ماهت....چقدر وبلاگت قشنگه..ببين من يه سري لينك در مورد روانشناسي چهره كه خصوصيات افراد از روي چهره قابل تشخيص و نيز مستند مرگهاي واقعي كه خيلي جالب ....ديدن اين لينك ها را به شما دوست عزيز توصيه مي كنم من خودم از اينكه تونستم اين لينك هارو براي شما هم بزارم خيلي خوشحالم ..راستي يه سري مطالب جالب هم دارم با موضوعيت مختلف...خلاصه اينكه من خيلي دوست دارم دوستاي خوبي براي هم باشيم و به هم سربزنيم ...پس منتظرتم زود بيا

حمیدرضا

سلام. برای اونی که نمی بینی و نمیدونی وجود داره دعا نکن. اول پیداش کن بعد چیزی بخواه. (هرچند که اون بدون اینکه تو پیداش بکنی هم دعاهات رو میشنوه...)

رضا م

سلام ...من همین جاهام ! زیر پاتو نگاه کنی می بینی مارو !![چشمک] من همیشه به این خدا به دیده شک و تردید نگاه کردم ! نمی دونم چرا هیچ وقت خدارو حس نکردم ؟ منم شک دارم به بودنش .. این چند روزه این قدر سختی کشیدم و بدبیاری اوردم که حد نداره ! چه التماس هایی که به چه کسایی نکردم ! داغونم !!